Trojan_Generator_3.0

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Trojan_Generator_3.0

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 23, 2009 4:03 pm

  Eshte nje program me te cilen mund te beni trojanin tuaj qfar porti te doni dhe ta modifikoni ne Visual Basic qe linku

  Kodi:
  http://www.speedyshare.com/496947654.html

   Ora është Wed Apr 25, 2018 6:33 am