Ballardini kërkon përforcime të reja te Lazio

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Ballardini kërkon përforcime të reja te Lazio

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 23, 2009 4:43 pm

  Trajneri i Lazios, Davide Ballardini, është duke kërkuar përforcime të reja për afatin kalimtar të janarit.
  Ballardini e ka bërë të qartë kërkesën e tij pas humbjes së mbrëmshme prej 1-0 ndaj kampionit në fuqi të Serie A, Interit.

  “Ne luajtëm një ndeshje të mirë në një fushë të vështirë. Lazio i meriton pikët të cilët i ka për momentin. Ka disa probleme dhe duhet t’i tejkalojmë këto vështirësi së bashku. Kam folur me presidentin Lotito pas ndeshjes dhe i thash se kemi nevojë të jemi aktiv në tregun e transferimeve”, ka thënë Ballardini.

  admin c4

  Posts : 1
  Reputation : 0
  Join date : 25/12/2009

  Re: Ballardini kërkon përforcime të reja te Lazio

  Mesazh nga admin c4 prej Fri Dec 25, 2009 5:04 am

  haha Ballardini e thajte po ?? :)ncc hiqu ti breh s`ka forc lazio me bo qasi transfere qe mujn me ndrru dishka n`qat skuadr

  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 24

  Re: Ballardini kërkon përforcime të reja te Lazio

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Sun Dec 27, 2009 2:07 pm

  oo Ximi :A:A Qka je ka Pisket :A hahaha

  Sponsored content

  Re: Ballardini kërkon përforcime të reja te Lazio

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Apr 22, 2018 12:20 pm