Roma ofron Baptistan për të marë Suazon

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Roma ofron Baptistan për të marë Suazon

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 23, 2009 4:44 pm

  Klubi italian Roma raportohet se dëshiron të angazhojë në radhët e veta sulmuesin e Interit, David Suazo.
  Një shkëmbim është po ashtu i mundshëm, me sulmuesin e Romës, Julio Baptista, i cili mund të lëvizë të kahe të kundërt.

  Të dy lojtarët janë të pakënaqur në klubet e tyre dhe do të mirëpritnin një lëvizje. Lojtari nga Hondurasi, Suazo, është duke u kërkuar edhe nga Livorno.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 4:28 am