Liverpooli mposht Wolvesat

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Liverpooli mposht Wolvesat

  Mesazh nga Onyx. prej Sun Dec 27, 2009 7:30 pm

  Skuadra e Liverpoolit ka arritur të shënojë fitore prej 2-0 përballë Wolverhampton Wanderers, në ndeshjen e zhvilluar të shtunën në Anfield.
  Të dy golat e Redsave u shënuan në pjesën e dytë, ndërsa paraprakisht lojtari mysafir Stephen Ward u përjashtua me kartonin e dytë të verdhë (53’).

  Tri pikë nga kjo përballje, Liverpoolit ia siguruan Steven Gerrard (62’) dhe Yossi Benayoun (70’).

  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 24

  Re: Liverpooli mposht Wolvesat

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Mon Dec 28, 2009 2:44 pm

  Normal qe e M'posht :A:A

   Ora është Wed Apr 25, 2018 6:32 am