Metzelder: Reali nuk do të ma vazhdojë kontratën

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Metzelder: Reali nuk do të ma vazhdojë kontratën

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 30, 2009 3:16 am

  Qendërmbrojtësi i Real Madridit, Christoph Metzelder, ka dhënë një deklaratë për shtyp në të cilën ka pranuar se e ardhmja e tij te Los Blancos nuk duket aq e mirë.
  “Të jemi realë: Nuk mendoj se Madridi do të ma rinovojë kontratën”.

  “Kam qëndruar dy vite e gjysmë këtu dhe nuk mendoj se është momenti i duhur për mua të flas për situatën time në këtë klub, jo tani dhe jo në muajt që vijnë”, ka thënë gjermani, i cili këtë sezon ka luajtur vetëm në një ndeshje të La Ligas dhe një të Kupës së Mbretit.

  Kontrata aktuale e Metzelder me Real Madridin, skadon në qershorin e ardhshëm

   Ora është Wed Apr 25, 2018 6:32 am