City planifikon ta transferojë Balotellin

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  City planifikon ta transferojë Balotellin

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 30, 2009 3:16 am

  Trajneri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, planifikon të ribashkohet me sulmuesin e Interit, Mario Balotelli, të cilin dëshiron ta transferojë te skuadra angleze.
  Ishte Mancini, njeriu që ia mundësoi Balotellit debutimin për skuadrën zikaltër, para dy vitesh kur italiani ishte 17-vjeçar, ndërsa sipas The Daily Mail, ish-trajneri i Interit tani dëshiron që ta ketë sulmuesin te skuadra e tij e re.

  SuperMario nuk ka shumë hapësirë te formacioni i Jose Mourinhos dhe është i pakënaqur për minutazhin që i ofrojnë Nerazzurrët.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 11:44 pm