Votime dhe Sondazhe

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   kush mendoni se do te jet chamipon ne NBA 1No-Exit455Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jan 07, 2010 11:02 pm
nga Onyx.
Asnjë mesazh i ri   Kush mendoni qe do ta fitoj champions ligen 4Kissa236Shiko mesazhin e fundit prej Mon Dec 28, 2009 2:41 pm
nga dR.-KilLeeR
Asnjë mesazh i ri   A do te hapet edhe ndonje Serial Pas Esmerit. 2dj.sLayed392Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 2:28 am
nga dR.-KilLeeR
Asnjë mesazh i ri   .. Miss dhe Mister [ i shkolles Tonn ] .. 5Ciara251Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 27, 2009 1:33 am
nga Ciara
Asnjë mesazh i ri   Kush mendoni se esht me i Mir ! 2Kissa227Shiko mesazhin e fundit prej Fri Dec 25, 2009 8:39 pm
nga Ultimatium
Asnjë mesazh i ri   Cila Ekip Mendoni Se osht ma e Mira ?? 2dR.-KilLeeR229Shiko mesazhin e fundit prej Fri Dec 25, 2009 3:54 am
nga Onyx.
Asnjë mesazh i ri   Cilat Ekipe Mendoni se Do te N'deshen ne Finale ? 1dR.-KilLeeR226Shiko mesazhin e fundit prej Fri Dec 25, 2009 1:59 am
nga dR.-KilLeeR
Asnjë mesazh i ri   Kush do te Fitoj ne Shpien e Kosoves ! 1Onyx.420Shiko mesazhin e fundit prej Fri Dec 25, 2009 1:57 am
nga dR.-KilLeeR
Asnjë mesazh i ri   A do ti fitoj PDK perseri zgjedhejt Ne Prizeren 2Onyx.239Shiko mesazhin e fundit prej Fri Dec 25, 2009 1:55 am
nga dR.-KilLeeR
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Sat Apr 21, 2018 8:51 pm